İŞYERİ

SİGORTASI

Yüksek verim ve kazanç elde etmek için çalıştığımız işyerine en küçük bir zarar bile gelmesini istemeyiz. Ancak, riskleri de hiçbir zaman göz ardı etmememiz gerekir. İşyeri Sigortası, işyerinizi içindekilerle birlikte teminat altına alıyor… İşyeri Sigortası ile işyerinizi ve isteğe bağlı olarak içinde yer alan muhteviyatınızı yangın, yıldırım, infilak, fırtına, yer kayması, duman, Cam Kırılması, Yangın mali sorumluluk, hırsızlık ve sel su baskınından; iş durması ve kira kaybına kadar birçok riske karşı güvence altına almak mümkün.

Teminatlarına ek olarak;

  • Hırsızlık, taşınan para, emniyeti suiistimal, İşveren mali sorumluluk, ferdi kaza, 3. şahıs mali sorumluluk, fiziki zararlar, bina hırsızlık, raf ve vitrin devrilmesi, alçıpan tavan çökmesi, taşıt çarpması klozu, yangın söndürme masrafları, zararın önlenmesi için yapılan masraflar, hasar sonrası altyapı temizliği tamiri masrafları, izolasyon eksikliği, çalışanlara ait eşyalar, elektrik hasarları, içe çökme, arızi inşaat işleri, eksik sigorta, geçici adres nakli, hukuksal koruma teminatlarına sahip olabilirsiniz.
  • Deprem, fırtına, yer kayması, sel, su baskını, kazı sonucu yer kayması, dolu gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle işyerinize ve mallarınıza gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz.
  • İşyerindeki makine ve elektronik cihazlarınız da tehlike altında ise bu poliçe ile makine kırılması ve elektronik cihaz bozulma teminatı da alabilirsiniz.
  • Hukuki bir uyuşmazlık durumunda Hukuksal Koruma Sigortası ile dava masraflarınızı teminat altına alabilirsiniz.
  • Faaliyetinizde özel riskler taşıyor olabilirsiniz, Ürün Sorumluluk, Emtia Dahili Nakliyat, Fasondaki Emtia teminatlarını da alabilirsiniz.
  • Genişletilmiş bu teminatlarla, tek bir poliçeyle tam güvence sağlayabilirsiniz.

Kendinizin ve sevdiklerinizin geçimini sağladığınız “ekmek tekneniz” olan işyerinizi, her türlü riske karşı teminat altına almanız, olmazsa olmaz bir düşünce tarzınız olmalı ve işyerinizi sigortalatmalısınız.

HEMEN TEKLİF AL

TOP